24 viktima dhe mbi 1 mijë raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Në 24 orët e fundit po ashtu janë regjistruar 24 viktima, ku pjesa më e madhe e viktimave janë regjistruar në qytet e mësipërme: 6 në Shkup; 5 në Kumanovë; 4 në Tetovë; 3 në Kërçovë etj. Janë shëruar 291 pacientë, ndërsa numri i rasteve aktiv me virusi është 9417.

Rastet më të shumta vazhdojnë të regjistrohen në Shkup, Tetovë, Gostivar, Kumanovë dhe Kërçovë./Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker