Kohë rinovimesh te Liverpool, Salah gati të bëhet më i paguari në historinë e klubit

Liverpool nuk po “ndjehet” shumë në merkato, megjithatë strategjia e drejtuesve të klubit duket se është të blindojnë me kontrata afat-gjata të gjithë liderët e skuadrës dhe pas Alisson Becker, Aleksander-Arnold e Virgil van Dijk, radhën e ka Mohamed Salah. Sulmuesi 29-vjeçar egjiptian ka kontratë deri në verën e 2023-shit me “the reds”, të cilët duan ta mbajnë “përjetë” në “Anfield Road” dhe janë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker