LAJMI I FUNDIT: Vetaksident i rrezikshëm në Rahovec

Një vetaksident i rrezikshëm ka ndodhur në rrugën kryesore të qytetit të Rahovecit, “Xhelal Hajda – Toni”.

Dyshohet se një veturë ka humbur kontrollin dhe ka goditur xhamat e një lokali afarist aty pranë.

Nuk ka informata nëse ka të lënduar, por me mësuar diçka të re, portali Rahoveci.info do t’iu njoftojë me kohë.

Më poshtë edhe pamjet e siguruara nga redaksia jonë.

/Rahoveci.info/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker