Arsenali konfirmon transferimin e Martin Odegaard

Arsenali ka konfirmuar transferimin prej 35 milionë eurosh të Martin Odegaard nga Real Madrid. Menaxheri Mikel Arteta ka qenë i vendosur për të sjellë një lojtar dhe bisedimet për nënshkrimin e Odegaard kanë vazhduar gjatë gjithë verës. 22 vjeçari bëri përshtypje në 20 paraqitjet e tij për Gunners nga fundi i janarit e tutjem shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker