Uran Ismaili bashkë me vrapues e çiklista bujnë në Gërmi me tenda, flasin për Prishtinën e gjelbër

Ismaili dhe miqtë e tij kanë folur për nevojën e ruajtjes së hapësirave të gjelbërta në Prishtinë, shtimin e tyre, ruajtjen e Gërmisë dhe nevojës për bashkëpunim më të madh në mes të kryetarit të qytetarëve.

Në fund të kësaj episode, në Gërmi është rregulluar fusha e basketbollit dhe është vendosur një ulëse me zemër në pikën më të lartë të shtegut të Gërmisë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!