Me këtë rezultat mbyllet ndeshja mes Ballkanit dhe Dukagjinit

Ka përfunduar pa fitues duelin mes Ballkanit dhe Dukagjinit, i zhvilluar në kuadër të xhiros së parë në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e luajtur në stadiumin e qytetit në Suharekë, ‘portokallinjtë’ dhe klinasit kanë luajtur baras 2-2. Golat për vendasit i shënoi Ermal Krasniqi në minutat 45+1’ dhe 55’, kurse për mysafirët realizuan Arbër Shala në minutën 45+3’ dhe Ahmed Januzi në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker