Prof. Pal Canaj, një emër i spikatur në rrafshin intelektual dhe në atë edukativo-arsimor

Shkruan: Lekë MRIJAJ Për shërbimin e tij dinjitoz dhe me devotshmëri e përkushtim maksimal, për nivelin e lartë të dijeve dhe profesionalizmin në përçimin e tyre, Pal Canaj, profesor i Sociologjisë dhe i Filozofisë në Shkollën e Mesme “Luigj Gurakuqi” në Klinë edhe përkundër pensionimit të tij të rregullt ligjor, do të mbetet një emër […]

The post Prof. Pal Canaj, një emër i spikatur në rrafshin intelektual dhe në atë edukativo-arsimor appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker