Skena “horror” në Francë, ‘shpërthen’ Payet, tifozët tërbohen dhe futen në stadium!

Tifozët e ekipit francez, Nice kanë hyrë në fushë gjatë ndeshjes OGC Nice-Marseille. Një pjesë e tifozëve të OGC Nice me sjellje të tmerrshme sonte – pasi gjatë ndeshjes kanë hedhur rregullisht shishe ndaj lojtarëve të Marseille. Situata e turpshme u përkeqësua për OGC Nice pasi lojtarët filluan të zihen dhe tifozët u futën në fushë pasi Dimitri Payet hodhi mbrapa një shishe e cila e goditi atë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker