​Pioli flet për rikthimin e Zlatan Ibrahimovic

Milani do të jetë pa shërbimet e Zlatan Ibrahimovic për dy ndeshjet e para të edicionit të ri garues në Serie-A. Suedezi u lëndua në muajin maj në ndeshjen kundër Juventusit dhe për shkak të kësaj nuk do të luaj deri pas pushimit për ndeshjet ndërkombëtare në muajin shtator, përcjellë KosovaPress. “Gjendja e tij është më e mirë, por ka nevojë ende për përgatitje fizike për t’u rikthyer në skuadër”…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker