Ermal Krasniqi realizon supergol ndaj Dukagjinit

Ballkani dhe Dukagjini po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së parë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Ballkanit e ka rikthyer avantazhin në minutën e 54’. Edhe golin e dytë për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar sulmuesi këmbëshpejtë, Ermal Krasniqi, i cili shënoi një supergol për rezultatin 2-1…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker