Hudhrat e VMRO-DPMNE-së janë të hidhura dhe pikante, por edhe ato të LSDM-së nuk janë banane

Shkruan: Ejup BERIShA Kohëve të fundit subjektet politike shqiptare apo dhe maqedonase në vendin tonë janë të përqendruara në përllogaritjet dhe në bërjen e planeve për të fituar në zgjedhjet e rregullta lokale që pritet të mbahen në muajin tetor të këtij viti këtu në RMV. Për këtë qëllim partitë politike që planifikojnë të marrin […]

The post Hudhrat e VMRO-DPMNE-së janë të hidhura dhe pikante, por edhe ato të LSDM-së nuk janë banane appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker