Shënohet goli i katërt në ndeshjen mes Ballkanit dhe Dukagjinit

Ballkani dhe Dukagjini po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së parë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Dukagjinit e ka barazuar rezultatin 2-2 në minutën e 69’. Golin e dytë për klinasit e ka realizuar Ahmed Januzi./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker