Policia nis hetimet ndaj Sami Kurteshit për sulm ndaj një anëtari të KQZ-së

Se kanë tashmë kanë nisur hetimet për Rahoveci INFO e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Policia ka pranuar informatën rreth orës 12:00 dhe menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes. Ndërkohë që në fazë preliminare janë trajtuar rrethanat e ngjarjes me rekomandimin e prokurorit të shtetit është iniciuar një hetim për rastin sulm”, ka thënë ajo.

Dyshohet se Kurteshi e ka sulmuar fizikisht për shkak të maskës, por nuk dihet se si ka ardhur deri tek konflikti./Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!