Uran Ismaili ka disa sugjerime për Arben Vitinë

Me këtë rasti, Ismaili i ka dhënë disa sugjerime Ministrisë së Shëndetësisë në lidhje me mënyrat se si mund t’i rrisim kapacitetet e vaksinimit dhe ta lehtësojmë vaksinimin për të gjithë.

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kishim mbi 2500 të infektuar dhe 14 viktima.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker