Aubameyang kompleton Hat-Trickun, Arsenali po e ‘shkatërron’ West Bromin

West Bromi dhe Arsenali po luajnë aktualisht në kuadër të 1/32 në Kupën e Ligës në Angli, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘The Hawthorns’, skuadra e Arsenalit e ka shënuar edhe golin e pestë. Për rezultatin 0-5 ka realizuar sulmuesi nga Gaboni, Pierre-Emerick Aubameyang, i cili kompletoi Hat-Trickun në minutën e 62’./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker