Dashuria për atdhe është besim dhe shpresë për ndryshim!

Shkruan: Florim ZEQA  Mbajtja e premtimeve elektorale nga ana e pushtetarëve, përveçse obligim është edhe detyrim moral ndaj qytetarëve të ndershëm, të cilëve ua grabitën votën duke iu premtuar publikisht mirëqenie dhe sigurime shëndetësore, zhvillim ekonomik dhe punësim në sektorin publik dhe privat, liberalizim vizash dhe barazi qytetare, luftim të korrupsionit dhe krimit të organizuar, […]

The post Dashuria për atdhe është besim dhe shpresë për ndryshim! appeared first on Rahoveci INFO.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker