FIFA apel Anglisë e Spanjës: Lejoni lojtarët t’u bashkohen përfaqësueseve

Eliminatoret e Kupës së Botës, Katar 2022 janë shndërruar në telash për shumë klube të mëdha europiane, pasi një pjesë e mirë e yjeve të tyre, do të duhet të grumbullohen në shtete që janë klasifikuar si zonë e kuqe për shkak të koronavirusit dhe do të duhet të karantinohen kur të rikthehen në bazë. Pikërisht për këtë arsye, klubet angleze e spanjolle kanë reaguar në grup, duke deklaruar se nuk do…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker