Ja kur do të zhvillohen ndeshjet e para të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Mbrëmjen e së mërkurës në Stamboll të Turqisë është bërë hedhja e shortit për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Grupi i ‘vdekjes’ padyshim do të jetë ai B, pasi ka venë përballë Liverpoolin me Milanin së bashku edhe me Athletico Madridin dhe Porton. PSG që bëri super transferime këtë afat kalimtar veror është vendosur në Grupin A, aty ku do të ballafaqohet me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker