Zogaj: Vitinë as valles nuk e kisha lënë me i pri, se lërë më ministrisë apo Prishtinës

Ai ka thënë se 18 vdekje në ditë e mbi 2 mijë e 200 raste pozitiv me virus janë rezultat i ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia dhe kryeministrit Albin Kurti.

Zogaj ka shkruar se Vitinë “as udhëheqës të një valleje në dasëm nuk e kishte lënë e le më ministër e krytar të Prishtinës.

Shkrimi i tij i plotë:

Rekordet e nje qeverie: 18 vdekje ne dite, 2290 raste pozitive, mbi 24 mije raste aktive. Rezultatet e Arben Vitise, dmth te Albin Kurtit. Kete Vitine, as udheheqes te nje valleje ne dasem s’e kisha lene, e lejeme minister ose kryetar Prishtine. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!