Demirspori i Muricit luan baras me Konyasporin e Cikalleshit, Bytyqit, Çekiçit e Dacit

Adana Demirspor dhe Konyaspor kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë në Superligën e Turqisë, shkruan Zeri.info. Ndeshja e zhvilluar sonte në “Yeni Adana Stadyumu” ka përfunduar me rezultatin 1-1. Britt Assombalonga shënoi për vendasit, kurse Abdulkerim Bardakci për mysafirët. Vlen të theksohet se edhe në këtë ndeshje titullar te Adana Demirspor ishte Arijanet Muric…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker