Milani po planifikon ta transferojë Willianin

Futbollisti brazilian do të largohet nga Arsenali, atë e do edhe klubi brazilian Corinthians. Por, Kuqezinjtë duken të vendosur për ta sjellë atë në “San Siro” Milani po planifikon ta transferojë Willianin në ditët në vazhdim. Mesfushori ofanziv brazilian i ka dhënë fund eksperiencës me Arsenalin dhe është në kërkim të klubit të ri. Interesim për 34 vjeçarin ka shfaqur edhe klubi brazilian…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker