Nuk u ftua nga Challandes për ndeshjet e shtatorit, reagon Berisha

Bernard Berisha është një prej futbollistëve që nuk është ftuar nga Bernard Challandes për ndeshjet e shtatorit, shkruan Zeri.info. Përfaqësuesja e Kosovës në muajin e ardhshëm do t’i zhvillojë tri ndeshjet e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”. “Dardanët” do të luajnë kundër Gjeorgjisë më 2 shtator si mysafirë dhe kundër Greqisë e Spanjës më 5 e 8 shtator në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker