Përparim Rama tregon se pse kundërkandidatët e tij nuk duhet të jenë Kryetar të Prishtinës

Ai ka thënë se Arben Vitia, Uran Ismaili e Daut Haradinaj nuk e meritojnë të jenë kryetar të Prishtinës për një arsye të thjeshtë.

“Po i them të gjithë për asrye se janë politikanë. Me të vërtetë ju them se të gjithë ishoh si djem të mirë. I çmoj dhe I respektoj të gjithë mirëpo mendojë se unë jam i duhuri për Prishtinën. Të gjithëve ju dëshiroj fat”, shtoi ai në emisonin “Natë Vere” në T7.

Rama e ka dhënë opinionin e tij edhe për kryetarin aktual të Prishtinës, Shpend Ahmeti.

“Një potencial I shkuar hiq, për fat të keq:, tha ai për Ahmetin.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!