“Stresi parazgjedhor”, Smajl Latifi fillon fushatën jozyrtare me rrugët fushore

Më pak se dy muaj deri në përfundim të mandatit dhe kreu aktual i komunës së Rahovecit ka filluar të mendojë për to.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Latifi ka filluar me fushatë, kuptohet jo atë zyrtare, e cila ia nisë në mes të muajit të ardhshëm, përcjell Rahoveci.info.

Latifi, ka publikuar një video ku shihen projektet e rrugëve fushore, të cilat projekte ai i konsideron si tejet të rëndësishme.

/GazetaBlic/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker