Vëllau i presidentit të PSG-së ‘bombardon’ Real Madridin më këtë deklaratë, përmend edhe Hitlerin

Transferimi i Kylian Mbappes te Real Madridi tashmë është punë e kryer, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. PSG ka pranuar ofertën prej 170 milionë eurove plus 10 milionë bonuse që ka ofruar gjiganti spanjoll. Lidhur me transferimin e sulmuesit francez te ‘Loc Blancos’ ka reaguar edhe Hamad Al-Thani, vëllau i presidentit të PSG-së, Nasser Al-Khelaifi. Ai ka thumbuar klubin spanjoll për insistimin dhe milionat…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker