​Liga e Konferencës, mësohet shorti i fazës së grupeve për sezonin 2021/22

​Liga e Konferencës, mësohet shorti i fazës së grupeve për sezonin 2021/22 Pas hedhjes së shortit për Ligën e Kampionëve dhe atë të Evropës, sot u mbajt edhe ceremonia e hedhjes së shortit për Ligën e Konferencës. Në ndihmën për tërheqjen e skuadrave nga vazot ishte edhe kapiteni legjendar i Kombëtares së Shqipërisë Lorik Cana, përcjell KosovaPress. Sa i përket “Grupit të Vdekjes” në këtë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker