​Mbyllen dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Të shtunën janë zhvilluar dy ndeshjet e para të xhiros së dytë të Superligës së Kosovës në futboll. Në Suharekë u përballën dy skuadrat e promovuara në elitën e futbollit vendor Ulpiana dhe Malisheva, përcjellë KosovaPress. Malisheva e fitoi këtë takim me rezultat 1-3. Për skuadrën e Arsim Thaçit golat u realizuan nga Hyseni (2) dhe Stullqaku. Në ndeshjen tjetër, Drita dhe Llapi u ndanë në paqe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker