“Ajo më tha ‘jo’ dhe ‘stop’ disa herë” — Tifozët kujtojnë akuzat ndaj Ronaldos për përdhunim

Transferimi i Cristiano Ronaldos në Manchester United ka bërë që një numër i tifozëve t’i sjellin sërish në vëmendje akuzat për përdhunim që Kathryn Mayorga i ka ngritur drejt futbollistit portugez. Në vitin 2018, gazeta prestigjioze gjermane, Der Spiegel, e kishte publikuar rrëfimin e Kathryn Mayorgas, e cila e akuzonte Cristiano Ronaldon se e kishte përdhunuar atë në një hotel në Las Vegas…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker