Ish-kandidati i VV-së e me gjuhë banale ndaj deputetit të Listës Guxo

Karameta i kërkoi Vitisë të largohet menjëherë nga pozita e ministrit dhe t’u kërkojë falje qytetarëve e mantelbardhëve, sepse sipas tij, do të çlirohej sadopak.

Ai e ka sharë e ofenduar deputetin e grupit të LVV-së.

“Ti **fsha robt ty o deputet. Ti se din spari qka eshte virusi as kah vjen e ku shkon. E sa per mjek *ije nanen tane se mjekt duhet me punue gjat orarit qe kan a mendove ti qe e paguhen me nr te pacientve a? Shko te Isa yt more ti *ifsha qka kie nshpi e nvorre qe 30 vjet”, ka shkruar Shartari në Facebook.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!