KQZ certifikon LDK-në dhe të gjithë kandidatët e saj për zgjedhjet e 17 tetorit

Lajmin e ka bërë të ditur Dushi përmes një postimi në rrjetin social Facebook ku ka paraqitur edhe dokumentacionin përkatës.

“Lidhja Demokratike e Kosovës dhe të gjithë kandidatët e saj CERTIFIKOHEN nga ana e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për pjesëmarrje në Zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor 2021. Fitore ”, shkruan Dushi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker