Zyrtare: Gentrit Salihu transferohet në Porto

FC Porto ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me mesfushorit kosovar Gentrit Salihu për ekipin U-19 vjeç. Salihu është 18 vjeç, është mesfushor dhe deri më tani ka luajtur për Besën e Pejës. Salihu është përforcimi i dytë për juniorët e FC Portos në dy ditët e fundit, pas portierit paraguaian Ángel Gonzále. Gentrit Salihu é a mais recente cara nova da equipa de Sub-19 do FC Porto #FCPorto #

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker