Barcelona fitoi ndaj Getafes, por humbi dy yjet e skuadrës

Skuadra e Barcelonës me mund të madh e ka mposhtur Getafen, në sfidën e vlefshme për javën e tretë në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Camp Nou’, katalunasit triumfuan me rezultat të ngushtë 2-1. Golat për ‘blaugranët’ i realizuan Sergi Roberto (2’) dhe Memphis Depay (30’), kurse për mysafirët shënoi Sandro Ramirez (19’). Por, pas ndeshjes klubi i Barcelonës ka…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker