Heung-Min Son realizon gol të ‘çmendur’ nga gjuajtja e lirë

Tottenhami dhe Watfordi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së tretë në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër, skuadra e Tottenhamit ka kaluar në avantazh në minutën e 42-të. Golin për ‘Spurs’ e ka realizuar sulmuesi korean, Heung-Min Son, i cili realizoi një supergol nga gjuajta e lirë. Më poshtë keni golin e bukur të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker