Zhbllokohet rezultati në takimin mes Reimsit dhe PSG-së, ja kush ka shënuar

Reimsi dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së katërt në elitën e futbollit francez, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stade Auguste-Delaune’, skuadra e Parisit ka kaluar në avantazh në minutën e 16’. Golin për PSG-në e ka realizuar Kylian Mbappe, për të cilin kjo mund të jetë ndeshja e fundit me ekipin nga kryeqyteti i Francës. Më poshtë keni golin e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker