Kombëtarja e Shqipërisë mbërrin në Varshavë, nisin përgatitjet për sfidën me Poloninë

Kombëtarja shqiptare ka nisur sot grumbullimin për ndeshjen ndaj Polonisë, që luhet më 2 shtator në stadiumin “PGE Narodowy” të Varshavës dhe është i vlefshëm për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”. Zyra e shtypit në FSHF bën me dije se stafi kuqezi ka mbërritur gjatë shtunës në hotelin ku është grumbulluar përfaqësuesja në Varshavë, teksa një pjesë e lojtarëve kanë mbërritur gjatë mbrëmjes së…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker