Shpërthen Hamdi VV-ja: S’mbron vaksina, Amerika ka faj e jo Qeveria

Në kohën kur Kosova po dergjet nga pandemia Covid-19 dhe po bëhet thirrje për vaksinim masiv, Shartari ka deklaruar se “nuk ka mbrojtje nga vaksina” derisa iu ka dhënë zë teorive konspirave të “chipit” që është bërë “për zhdukjen e njerëzimit.

“O s’ju mbronë vaksina, njerëzit po vdesin edhe me vaksinë. Radhën e ka çipi deri në zhdukjen en jerëzimit nga Billi, Sorosi etj.” – ka deklaruar ai.

Në një koment të mëposhtëm, ai mbron Qeverinë e Kosovës duek thënë se “Me këtë punë s’ka t’baj Qeveria, ka t’baj Amerika që i konvenon”.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!