Dardanët i nisin stërvitjet për ndeshjet e shtatorit, Vojvoda e Shala optimistë për paraqitje pozitive

Kombëtarja e Kosovës i ka nisur sot përgatitjet për tri ndeshjet e muajit shtator kundër Gjeorgjisë, Greqisë dhe Spanjës. Në stërvitjen e sotme në ‘Fadil Vokrri” të pranishëm ishin 19 nga 24 futbollistët e ftuar nga përzgjedhësi Challandes, derisa Amir Rrahmani, Bersant Celina, Lirim Kastrati, Florent Hadërgjonaj dhe Astrit Selmani do t’i bashkohen ekipit në ndërkohë. Atmosfera te Dardanët ishte…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker