Jetmir Topalli bëhet me skuadër të re

Reprezentuesi kosovar Jetmir Topalli, ka ndryshuar ambient duke kaluar nga skuadra turke Malatayaspor, te ajo nga Stambolli Istanbulspor. Topalli me vet dëshirë ka shkëputur kontratën me Malatyan, duke provuar aventurë të re te “verdhezinjët”, nga Stambolli, aty ku pritet të shpërthejë, të ketë vazhdimësi dhe së shpejti të rikthehet sërish në Superligën turke…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker