LAJMI I FUNDIT: Ja ku po transferohet Lirim Kastrati

Lirim Kastrati mund të largohet nga Dinamo e Zagrebit në këto minutat e fundit të afatit kalimtar të transferimeve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës është shumë pran kalimit te kampioni i Polonisë, Legia Warsaw. Te paktën kështu raporton gazetari kosovar, Arlind Sadiku, në llogarinë e tij zyrtare në facebook. Sipas Sadikut Dinamo Zagreb dhe Legia kanë arritur marrëveshje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker