Sherri i pazakontë mes futbollisteve femra gjatë një ndeshje futbolli do iu lërë pa fjalë (VIDEO)

Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Meksikë në kampionatin kombëtar të futbollit. Përplasje të tilla fizike i kemi parë vetëm mes meshkujve, por ja që ndodhin dhe në botën e femrave. Gjithçka ndodhi në ndeshjen midis Necaxa-Puebla ku plasi një sherr masiv mes futbollisteve, ku gjyqtari u detyrua të nxjerrë 3 kartonë të kuq. Sherri plasi në minutën e fundit të takimit, ku pas një faulli në limitet…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker