Uran Ismaili paraqet listën e kandidatëve për asamblistë në Prishtinë

“Kjo është lista e grave dhe burrave të Prishtinës që zotohen për ndryshimin e Prishtinës”, ka shkruar Uran Ismajli në njoftim.
Listës së Partisë Demokratike të Kosovës për komunën e Prishtinës do t’i prijë deputetja Eliza Hoxha./Rahoveci INFO/
Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!