​Këto janë transferimet e kompletuara në Bundesligan gjermane

Si të gjitha ligat e tjera evropiane, edhe Bundesliga gjermane ka arritur që të kompletojë disa transferime interesante në këtë afat kalimtar veror. Bayerni ka vazhduar blerjet nga Bundesliga, përkatësisht kësaj radhe ka marrë trajnerin e RB Leipzig, por edhe mbrojtësin dhe mesfushorin më të mirë, përcjell KosovaPress. Gjiganti bavarez transferoi Dayot Upamecano dhe Marcel Sabitzer…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker