Formacionet zyrtare: Portugali – Irlandë, ky është vendimi për Ronaldon

Portugalia dhe Irlanda takohen sonte në kuadër të Grupit A, duel ky i vlefshëm për xhiron e katërt në kualifikimet e Kampionatit Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ballafaqimi mes portugezëve dhe irlandezëve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estádio Algarve’. Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker