Komisioni disiplinor i FFK-së dënon ashpër Tahir Batatinën, ja sa ndeshje do ti mungoj Llapit

Komisioni disiplinor i FFK-së e ka dënuar Tahir Batatinën me ndalesë për dy ndeshjeve zyrtare, pasi tekniku llapjan u ndëshkua me karton të kuq në takimin mes Dritës dhe Llapit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky dënim për Batatinën ka ardhur pasi ky i fundit bëri presion të lartë në gjyqtarin, i cili e anuloi golin e Llapit pas rishikimit me VAR. Vendimi i plotë nga Komisioni disiplinor: Kryetrajneri i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker