Mbyllet afati kalimtar në Serie A: Këto janë transferimet e të gjitha klubeve

Afati kalimtar veror në Serie A është mbyllur, kështu që klubet italiane nuk do të mund të regjistrojnë lojtarë (përveç atyre të lirë) – deri në janar 2022. Pandemia COVID-19 ka prekur financat e çdo klubi, jo vetëm në Itali, por pothuajse kudo në Evropë. Roma dhe Milani janë ndër shpenzuesit më të lartë në Serie A me Rossonerët të cilët kanë investuar më shumë se 70 milionë euro në nënshkrime të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker