Oferta “astronomike” e refuzuar nga Mbappe, do të paguhej më shumë se Messi e Neymar

Kylian Mbappe do të qëndrojë te PSG këtë sezon. Ekipi parizien ka kthyer mbrapsht të gjitha ofertat që ka marrë nga Reali i Madridit gjatë muajit gusht dhe lojtari do ta vazhdojë karrierën në kryeqytetin francez. Sipas “Le Parisien”, talenti 22-vjeçar ka refuzuar një ofertë të fundit rinovimi të propozuar nga drejtori sportive Leonardo, që ishte e pakundërshtueshme në aspektin ekonomik.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker