E jashtëzakonshme: Cristiano Ronaldo ia siguron fitoren Portugalisë me golin e dytë në sekondat e fundit të ndeshjes

Kombëtarja e Portugalisë dhe ajo e Irlandës janë duke luajtur aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estádio Algarve’, kombëtarja e Portugalisë e ka përmbysur rezultatin në minutën e 90+6’. Edhe golin e dytë për portugezët e ka realizuar sulmuesi i ri i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo./

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker