Hoxhaj takon Lajçakun: Dialogu s’duhet të ketë përfundim tjetër pos njohjes së ndërsjellë

Për këtë takim Hoxhaj ka njoftuar në llogarinë e vet në “Facebook”.

“Në Forumin Strategjik në Bled të Sllovenisë patëm një diskutim të frytshëm me mikun tim, Miroslav Lajçak. Shkëmbyem ide mbi zhvillimet në Ballkanin Perëndimor dhe qëndrime për dialogun Kosovë-Serbi, i cili s’duhet të ketë përfundim tjetër pos njohjes së ndërsjellë”, ka shkruar Hoxhaj./Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!