Ronaldo i vetëm e mposhtë Irlandën me përmbysje rezultati në fund të ndeshjes

Cristiano Ronaldo edhe njëherë është treguar vendimtar për kombëtaren e Portugalisë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Sulmuesi i ri i Manchester Unitedit i vetëm e ka përmbysur rezultatin ndaj Irlandës nga 0-1 në 2-1 dhe i ka siguruar tri pikë të arta Portugalisë në kualifikimet për Kupën e Botës. Të dy golat Ronaldo i ka realizuar me kokë dhe në minutat e fundit të ndeshjes. Për rezultatin 1-1 ai realizoi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker