Vetura e Kryeministrisë e parkuar para selisë së Vetëvendosjes

Vetura me targa 3Z-126-01 është parë të jetë e parkuar sot në orët e mëngjesit dhe sipas tabelës me kodin 01 vetura i përket Zyrës së kryeministrit.

Ndryshe, Vetëvendosje në vazhdimësi kishte kritikuar përdorimin e veturave zyrtare për çështje partiake dhe personale.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!